Kto sa chce podpísať tak > sem <

Pomôžte ježkom aneb. PODVOD !

28. prosince 2010 v 16:50 | Zuzka
Podporte a pomôžte ježkom !

Ich stránky :Pomôcť im môžete prostredníctvom stránky :


Takto sa im dá iba sprosto naletieť ! Viem že ako mnohým ale tuto naposielajte nič ! Napísala som majiteľovi stránok a prišla mi odpoveď dosť neočakávaná ... Všetko je proste podvod ničomu neverte! Okopírované je to tu:

Mrzí mně, že jsem se nepodíval na zprávu od Vás dříve. Chtěl jsem vám vysvětlit, proč jsou dvoje stránky. Ty první vznikly v době, kdy mít svoje stránky věnované ježkům bylo nedostižné přání. Pak jsem poznal chlapce, který se nabídl, že stránky udělá. Dal jsem mu vše co jsem měl o ježcích, i nápad jak by měly vypadat a napsal text.  Vše v pořádku, až na to, že on využívá stránky ve svůj prospěch, s ježky nemá nic společného a jsou jen taková zástěrka.  Můj podpis jako autora vlastně zneužívá také.  Takže fazole určené ježkům končí kdoví kde. Proto mám svoje stránky a chci vysvětlit jak to vlastně je. Sledovanost mých stránek je malá, bylo by to jako volání někoho na poušti. Problematiku fazolí moc neznám. Díky za přečtení, mějte se hezky,  zdravím.

Ich stránky sú moc pekné ale tie fazulky ( niekto ich možno pozná ) tak neposielajte radšej im pomôžte nejak inak .... Ale cez fazule nie pretože to ježky vôbec nedostanú !

Ďakujem za prečítanie ! =))ježko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

  

Moja ikonka :Ikonky tých čo sa podpísali :

ikonka
....